قالب وردپرس درنا توس
خانه / بامداد ساری / رونمایی از دو کتاب

رونمایی از دو کتاب


رونمایی از کتاب‌های «ساری کهن‌شهر مازندران» و «سوادکوه، دودانگه و چهاردانگه مازندران در چشم‌اندازی دیگر» با حضور ناشرین و مؤلفین آن در سالن اجتماعات فرهنگخانه مازندران، روز چهارشنبه 21/5/94 برگزار شد.

photo_2015-09-08_12-08-02ساری کهن‌شهر مازندران؛ پدیدآورندگان: اسداله عمادی، حسین اعتمادزاده، سیده شکوفه جمالی، بهرام انوری، احمد محسن‌پور، میرعبداله سیار کاوردی، علیرضا طالبی شلیمکی، علی ماهفروزی، احمد معصومی، علی کاردگر، فریده یوسفی.
ناشر: انتشارات چشمه

photo_2015-09-08_12-08-30سوادکوه، دودانگه و چهاردانگه مازندران در چشم‌اندازی دیگر؛ پدیدآورنده: اسداله عمادی،

ناشر: انتشارات شلفین

نخستین سخنران، آقای بهرام انوری، از مشخصات کتاب و مشکلاتی که نویسندگان با آن درگیر بودند سخن گفت. سخنران بعدی آقای کیائیان، ناشر کتاب، بود و از پروژه‌ای در نشر چشمه سخن گفت که دربرگیرنده مجموعه‌ای است در معرفی شهرهای مازندران. از این مجموعه، نخستین آن، «بابل، شهر بهارنارنج» پیش از این منتشر شد. اینک ساری و بدنبال آن قائمهشهر. سخنران بعدی آقای اشرفی مسؤل پژوهشگاه فرهنگ‌خانه مازندران بود و از دوره‌های چهارگانه تاریخ‌نویسی گفت. و برای هر یک مثالی آورد. آخرین سخنران خانم یوسفی مدیر نشر شلفین، بود و در ضمن سخنان خود از انتشار 200 عنوان کتاب در حوزه شناسایی مازندران توسط نشر شلفین خبر داد.

درباره‌ی عارف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *